Milknatur®

Hokovit

Hokovit

 

 

DAIRY PRO:  Buněčné zdraví zvířat a jejich imunita

 

Od začátku roku 2012 jsme najeli na řešení tzv. buněčného zdraví našich zvířat a zvýšení jejich imunity.

Po dlouhodobé aplikaci této metody musíme prohlásit, že Švýcarští farmáři opravdu vědí co dělají a jejich řešení problému zdravotního stavu zvířat je opravdu racionální až geniální.

Soustředili se na prevenci a tím potlačují tzv. kurativu, neboli léčbu "až po". Dosahujeme i úžasné prevence metabolických poruch. 

Téměř nám zmizely záněty vemen dojných krav, tak častý jev u mléčného skotu. Zlepšil se i celkový zdravotní stav stáda, a tím i veterinární náklady klesly, zvýšily se nám kůlíčové složky mléka, které definují kvalitativní parametry, jako tuk, na který jsou navázány všechny tělu prospěšné látky, a bílkovina, tak důležitá pro výrobu našich zakysaných produktů. 

Standardně dosahujeme těch nejdůležitějších vlastností kvalitního mléka: tučnosti až 4,2% a bílkoviny vysoko nad 3.5% (pro odborníky: PSB klesl hluboko pod 200tis, často až na 150t).

Přeci mléko od zdravých dojnic nemůže dětem nahradit žádný potravinový doplněk, ať už ve formě tablet nebo sušeného mléka. A na BIO nevěřte, je to jen marlketingový tah.