Milknatur®

Kde omalovánky sehnat?

Omalovánky lze sehnat v prodejně na farmě Milknatur v Líních nebo od obsluhy rozvozového vozu Mléko až do domu. Mateřské školy a základní školy (pro děti do osmi let) si je mohou vyžádat mailem na adrese lucie.berankova@milknatur.com. Farma je pak škole doručí. Omalovánky jsou zdarma. Adresu farmy lze najít v sekci Farma. Rozvozová místa jsou v sekci Mléko do domu.

Ilustrace omalovánek

Omalovánky ilustrovala Šárka Fremrová, absolventka Katedry výtvarné kultury Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni.Omalovánky „Příběh opravdového mléka“

  • Farma Milknatur vydala u příležitosti zahájení nového školního roku omalovánky „Příběh opravdového mléka“. Omalovánky jsou určeny hlavně dětem od pěti do osmi let, věříme však, že se s nimi pobaví a poučí i dospělí. Na první pohled se zdá, že se jedná o tradiční omalovánky, kde děti mohou vybarvovat obrázky dle předlohy. Pokud si ale omalovánky prohlédnete pečlivěji, zjistíte, že nabízejí daleko víc. Jsou totiž také...

Omalovánky Milknatur

... zábavné

  • Kromě vybarvování najdou děti v omalovánkách i další úkoly. Jedením z nich je například hledání rozdílů mezi dvěma obrázky, což procvičí, jak jsou děti pozorné. Další úkoly pak pomohou rozvíjet cit pro malování, děti budou do obrázku dokreslovat různé předměty či obrysové čáry.

... poučné

  • Pomocí obrázků je vyprávěn příběh, který popisuje, jak vzniká skutečné mléko. Dění na každém obrázku je popsáno tak, aby ho pochopili i malí školáci či předškoláci. Navíc je v omalovánkách připraven kvíz, v němž si můžete tipnout, kolik vody denně vypije kravička nebo jak těžké je čerstvě narozené telátko. Správné odpovědi pak najdete na poslední stránce.

Omalovánky Milknatur