Milknatur®

Hokovit

Výživa + Imunita

Již uplynulo téměř 8 let, co jsme jako farma Milknatur začali prodávat mléko Milknatur, šetrně pasterované a díky tomu zachovávající si všechny kvalitativní vlastnosti  čerstvého farmářského mléka.

Způsob prodeje jsme rozšířili o prodej v e-shopu rohlik.cz v Praze, a samozřejmě ve Vašich obchodech v Západních Čechách, včetně DELMARTu v Praze. 

A jak jistě víte, mléko Milknatur z famy bez GMO je teď ještě kvalitnější. 

 Naše všechna telata teď přikrmujeme kolostrem, tedy mlezivem, prvním mateřským mlékem, které je plné tzv. imunoglobinů, aby byla zdravá a měla silnou imunitu. Naše krávy/dojnice přikrmujeme novým mikronutričním doplňkem DAIRY PRO od švýcarské firmy Hokovit.

Je to přírodní produkt, přípravek založený např. na působení kvasinek, které rozkládají lépe celulózu a umožňují lepší využití krmné dávky a zvýšení složek v mléce, především vitamínů, tuku a bílkovin.

Minerální složka tohoto doplňku stravy umožňuje pak zvířatům dobré trávení a bezchybnou výživu a z toho pak plynoucí mnohem větší odolnost proti nemocem s větší tvorbou ochranných imunitních látek, hlavně imunoglobulinů I9A, I941, I96, které jsou pak samozřejmě vylučovány mlékem. 

Jen od absolutně zdravých dojnic je možné získávat produkt, který stojí za to konzumovat, který je nejen dobrý, ale hlavně zdravý. Šetrnou pasterací na 75°C, na rozdíl od vysoké pasterace a UHT (Ultra High Temperature až 135°C) jsou pak odstraněny všechny choroboplodné zárodky, ale všechny látky co dělají mléko mlékem, jsou ZACHOVÁNY. Jen pro vaši informaci, kravské mléko obsahuje 4x více vápníku než mléko mateřské ! 

 

Přejeme Vám, vážení zákazníci, dobrou chuť při pití mléka Milknatur PLUS, tedy opravdového mléka pro vaše děti a ne odstředěné bílé vody UHT !  

MVDr. František Sikyta, předseda představenstva

Zemědělská Výroba Milknatur a.s.